Gruodis klube

2008-01-30
Gruodis klube

Trumpai apie tai, kas Klube vyko gruodį…

Gruodis buvo labai darbingas mėnuo. Jį pradėjome kursais Projektų valdymas. Tuo pat metu, 1-2 ir 15-16 dienomis, mūsų jaunesnieji Klubo nariai dalyvavo jau trečioje didelio susidomėjimo sulaukusioje kursų “Pirmasis darbas” laidoje. Dvi studentų grupės buvo apmokytos, kaip rašomas CV ir motyvacinis laiškas. Dalyviai buvo supažindinti su Lietuvoje galiojančiu darbo kodeksu, priėmimo į darbą mechanizmais ir populiariausiais darbo paieškos būdais. Taip pat buvo pravestas stimuliacinis žaidimas, arba kitaip dar vadinamas kvalifikaciniu pokalbiu su potencialiu darbdaviu.

Gruodžio 8 d. 15 studentų dalyvavo mokymuose “Viešasis kalbėjimas: įtikinėjimas ir pasitikėjimas savimi”, kuriuos vedė vienas geriausių šios srities specialistų Lietuvoje. Vienos dienos trukmės mokymų metu dalyviai buvo supažindinti su viešojo kalbėjimo ir pasitikėjimo savimi didinimo jo metu būdais. Sužinojo, kaip tvarkytis situacijose, kai tenka kalbėti viešai, ir kaip jų metu „sublizgėti“.

Gruodžio 19 dieną įvyko susitikimas prie Kūčių stalo. Malonioje Kūčių atmosferoje, skambant Kalėdų giesmėms ir žibant eglutei, studentai dalijosi savo mintimis, įspūdžiais. Susitikime taip pat dalyvavo studentai iš Lenkijos, dalyvaujantys „Erasmus“ studentų mainuose. Jie papasakojo apie Lenkijoje esančius papročius. Pasirodo, kad nepaisant to, jog esame lenkai, mūsų papročiai šiek tiek skiriasi. Susitikimas baigėsi kalėdiniais žaidimai ir be to sulaukėme Kalėdų senelio, kuris atvyko pas mus su dideliu maišu dovanų.

Švenčių metu Klubas ilsėjosi, tačiau iškart po Naujųjų metų grįžo prie darbo ir ruošėsi pasirodymui Vaikų namuose. O apie tai, kaip sekėsi, galite pasiskaityti straipsnyje „Kalėdų senelio nuotykiai vaikų namuose“.

Komentarai

Komentarų nėra

Komentuok

Vardas:
El. pašto adresas:
Jūsų komentaras: