Širdelės, žvakės ir šauni pramoga

2008-02-20

Šv. Valentino diena... Su kuo ši diena asocijuojama? Raudonos širdelės, suvenyrai mylimiesiems, gėlės, šokoladas – tikriausiai kiekvienas tai išvardintų, o Lenkų studentų klubo nariai dar pridėtų, kad tai nuostabi pramoga. Jau antrus metus iš eilės Klubas kartu mini Šv. Valentino dieną ir tai jau tampa gražia tradicija neilgoje Klubo gyvavimo istorijoje.

Vasario 13, trečiadienį, kiekvieną užsukusį sutiko paslaptinga ir romantiška aplinka: žvakių šviesa, žavingas smilkalų kvapas ir širdelėmis su sentencijomis meilės tema papuoštas kambarys. Vakaro dalyviai su savimi atsinešė gerą nuotaiką, o taip pat pagal organizatorių reikalavimą merginos vilkėjo sijonais, o vaikinai nepamiršo kaklaraiščių. Prie įėjimo visi norintys galėjo parašyti meilės laiškelius širdžiai mieliems asmenims ir įmesti į specialiai šia proga papuoštą dėžutę.

Renginys prasidėjo nuo trumpos šios šventės istorijos, kai vakaro vedėjai papasakojo apie jos kilmę ir apie Šv. Valentiną. Vėliau keli Klubo nariai turėjo galimybę išbandyti laimę ir išsiburti, kokie bus jų būsimųjų antrųjų pusių vardai, kadangi yra žinoma, jog vienišos sielos magišką Šv. Valentino vakarą turi galimybę sužinoti apie savo ateitį. Po tokios vykusios įžangos, atėjo žaidimų ir konkursų metas. O jų buvo tikrai nemažai: sužinojome, kurios panelės širdis plaka stipriausiai, t.y., kuri yra „Meilės belaisvė“, kuri yra pastabiausia ir gali atskirti, kuris yra kieno kaklaraištis, kuris vaikinas yra gudriausias ir sugeba greičiausiai įpainioti panelę į meilės pinkles ir t. t. Vakaras pasibaigė anksčiau parašytų ir ilgai lauktų meilės laiškų įteikimu ir mes tegalime spėlioti, kas kam prisipažino meilėje ir kuo tai pasibaigs...

Nepaisant to, kad įsimylėjėlių diena praėjo, nepamirškime, kad mylėti ir priminti kitiems, kokie svarbūs jie mums yra, reikia ne tik kartą per metus.

Prolesan Pure

Komentarai

Komentarų nėra

Komentuok

Vardas:
El. pašto adresas:
Jūsų komentaras: